ФАНТКЛУБ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Літературне об'єднання україномовних фантастів
 
ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

 

 Інтерстеллар

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Оксана Бондаренко




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 01.10.2014

Інтерстеллар Empty
ПовідомленняТема: Інтерстеллар   Інтерстеллар I_icon_minitimeВт Лист 11, 2014 2:49 pm

На вихідні побачила Інтерстеллар... Дух як захопило, так і не попустило й досі )) Нолан зняв дуже вартісний фільм, в якому мало від блокбастера і багато від наукової фантастики. Нереальне чергування музики, ТИШІ, вражаючого візуального ряду. Головні герої (МакКонохі, Хетеуей, Честейн та ін.) не мають героїчної прилизаності, хіба що герой Кейна вийшов трохи сльозливим, але в кінці фільму зясувалося, що все свідоме життя його гнітила велика неправда, від якої він захищав решту, і розумієш - зіграв правдиво. Герої-діти вище похвал. Рейтинги фільму зашкалюють цілком справедливо (9,10 IMDB). Були моменти, коли здавлювало горло від стримуваних (і нестримуваних) сліз, причому не від мелодраматичних моментів (цього у фільмі хоч і достатньо - все-таки людство на межі загибелі - але без зайвої слини), а від захвату, грандіозності, розуміння того, що за мого життя скоріше за все не стануться такі відкриття. Сюжет переказувати не буду. Одним словом - дивіться!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://druzi.org.ua/sci-fi
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)


Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 38
Звідки : Дніпродзержинськ

Інтерстеллар Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтерстеллар   Інтерстеллар I_icon_minitimeСр Лист 12, 2014 12:57 am

Не можу не погодитися. Фільм дійсно чіпляє та пробиває на сльози, хоча й досягається це за допомогою маніпулятивних технологій, які не мають відношення до фантастики. Сьогодні дізнався, що авторів консультував фізик і для фільма була створена спеціальна модель чорної діри. За допомогою цієї моделі той фізик написав 2 наукові статті. Мені сподобалося, що більшість емоцій у фільмі досягається через протистояння людини і природи (фізики), страх присутній там - це справжній страх пісчинки перед безмежним океаном, який може тебе стерти і змити, і саме тому в тебе немає права навіть на найдрібнішу помилку. Ну і звичайно, ця тиша першозданного світу. це лише кілька вражень. Хоча є і проколи. Щось не збігається із часом на 1-й планеті.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://fantclub.ukraine7.com
 
Інтерстеллар
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ФАНТКЛУБ :: Фантастичні фільми :: Сучасний закордонний кінематограф-
Перейти до: