ФАНТКЛУБ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Літературне об'єднання україномовних фантастів
 
ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

 

 Creative writing

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)


Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 38
Звідки : Дніпродзержинськ

Creative writing Empty
ПовідомленняТема: Creative writing   Creative writing I_icon_minitimeЧт Черв 27, 2013 12:28 pm

Цю тему я відкриваю не просто так. Чесно кажучи, вже давно мріяв побачити щось подібне, але ніколи не зустрічав на українських ресурсах, особливо серед фантастів. Мене дуже приваблюють поради на кшталт "як написати роман або повість", те, що називається "креативне письмо" (creative writing). На скільки я можу судити, у Сполучених штатах з цього приводу постійно влаштовуються семінари та курси, при чому, проводити їх можуть необов"язково великі майстри. На мій погляд, це дійсно добра школа, яка дає корисні результати. Адже ці поради не про те "як ТРЕБА писати", а скоріш про те, як не припуститися деяких помилок або про те як досягається той або інший ефект (літературний прийом). З цього приводу були певні зауваження А.Сапковського (хоча, на мій погляд, їх корисність досить відносна), прекрасна книга С.Кінга, дуже погана книжка російського фантаста Нікітіна і, вибачайте, забув як звати, переклад книжечки якогось американського письменника, яка, здається, так і називалася "Як написати роман або повість?" (зауваження наведені в ній, на мій погляд найцінніші). Певні спостереження можна побачити у роздумах Кундери з приводу європейського роману, дещо можна запозичити із книг У. Еко "Роль читича", "Вступ до семіотики" та "Чотири подорожі літературними лісами". Сподіваюсь що тут ми зможемо поділитися чимось зі свого літературного досвіду або просто цікавих спостережень. Не бійтеся виглядати банальним. Те що вам видається банальним, для іншої людини, цілком можливо, може стати відкриттям або допоможе впорядкувати її власні думки.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://fantclub.ukraine7.com
 
Creative writing
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ФАНТКЛУБ :: Творча лабораторія :: Секрети літмайстерності-
Перейти до: