ФАНТКЛУБ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


Літературне об'єднання україномовних фантастів
 
ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

 

 Український хоррор

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Олександр Дмитровський

Олександр Дмитровський


Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 21.07.2013
Вік : 39
Звідки : Львів

Український хоррор Empty
ПовідомленняТема: Український хоррор   Український хоррор I_icon_minitimeСр Серп 07, 2013 12:51 pm

Мав нагоду купити книгу М.Бриниха "Хліб з хрящами"
Якісна обкладинка, зображення відомого художника, дорогий папір... Все це є. Проте, всередині обгортки далеко не цукерка... Маю на увазі текст.
Звісно мене почнуть закидувати помідорами і питати хто ти такий, щоб писати критику? Однак мої слова це не критика, а лише побажання до українських авторів.
Моє побажання просте - не робіть експериментів з рідною мовою. Невже суржик заслуговує на те, щоб його увіковічнювати в виданнях?
Сама ідея про зомбі апокаліпсис, канібалізм та погляд на страшне минуле ГОЛОДОМОРУ в Україні, заслуговують на респект. Мрію, щоб цікаві ідеї були втілені в життя літературною українською мовою, зі стилістичною родзинкою подання, а-ля Стівен Кінг.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://bs-radio.net
Олександр Дмитровський

Олександр Дмитровський


Кількість повідомлень : 8
Дата реєстрації : 21.07.2013
Вік : 39
Звідки : Львів

Український хоррор Empty
ПовідомленняТема: Re: Український хоррор   Український хоррор I_icon_minitimeПт Вер 13, 2013 12:06 pm

Сьогодні, на ФОРУМІ ВИДАВЦІВ у Львові (НАРЕШТІ) придбав книгу В. Васильченка "Дворушники"! Весь Інтернет обрив - ніде немає. Вкінці книги вказаний тираж - 2000. Для шанувальників жанру, ця книга на вагу золота. Тим не менше, за стендом з книгами був сам автор, який залишив у ній свій автограф для мене! Обкладинка дуже класна і я підозрюю, що якби її прорекламували на належному рівні, то книгу змели б як торнадо. Принаймні у США, вона б пішла на УРА, оскільки там дуже розвинений жанр хоррору. В Україні на неї також шалений запит, оскільки я чув, що її передають з рук у руки і зачитують до дір. Пану Васильченку велика подяка і прохання надалі працювати в цьому жанрі, який в Україні на еволюції зачаття. Про сам роман - напишу згодом, коли прочитаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://bs-radio.net
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)


Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 38
Звідки : Дніпродзержинськ

Український хоррор Empty
ПовідомленняТема: Re: Український хоррор   Український хоррор I_icon_minitimeСб Вер 14, 2013 9:16 pm

Олександр Дмитровський пише:

Звісно мене почнуть закидувати помідорами і питати хто ти такий, щоб писати критику? Однак мої слова це не критика, а лише побажання до українських авторів.
Не думаю, що хтось взагалі має право дорікати на вашу точку зору, як ви слушно зауважити - це не критика, критика - то фаховий розбір тексту по-цеглинах або обливання брудом. Ви пишите про враження читача, зауважу, що цілком толерантно пишите, на що маєте абсолютне право. Право сказати, що книга не сподобалася. І це нормально. Письменник має рахуватися з нею, якщо хоче, щоб його і далі читали. Взагалі б хотілося побачити ваш коментар на сайті, коли розміщу книгу в каталозі (я чомусь думав, що вже розмістив Shocked ).

Олександр Дмитровський пише:
Невже суржик заслуговує на те, щоб його увіковічнювати в виданнях?
Щодо суржику і експериментів із мовою, то це взагалі тренд в останні роки cheers Особисто знаю людей, які так спілкуються і вважають це нермальним (до речі, не дурних людей). Відповідно до їхньої точки зору суржик - це мова "жива", якою спілкуються в побуті, а літературна українська - мова "мертва", "фальшива", така собі латина наших днів, яка себе віджила і має піти на смітник та дати дорогу "сучасній" "українській" "мові".
Іший уклін - вишукування застарілих українських слів, що у східній та центральній Україні нерідко сприймається на багнети як "західна говірка" (хоча, насправді такою не є), мовляв, не треба паплюжити полтавський діалект. Мовчу вже про спроби використання латинки замість кирилиці. Wink 
Повернутися до початку Перейти донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)


Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 38
Звідки : Дніпродзержинськ

Український хоррор Empty
ПовідомленняТема: Re: Український хоррор   Український хоррор I_icon_minitimeСб Вер 14, 2013 9:30 pm

Олександр Дмитровський пише:
Сьогодні, на ФОРУМІ ВИДАВЦІВ у Львові (НАРЕШТІ) придбав книгу В. Васильченка "Дворушники"! 
Зізнаюсь, що Васильченком Ви мене заінтригували. Якщо дійсно класна, спробую і собі придбати. На сьогоднішній день із сучасної української фантастики придбав і прочитав книжок 10. Покищо дійсно сподобалися лише 2.

Оскільки ви були на форумі, маю до вас пропозицію оформити власні враження у невеличкій статті, яку і розмістимо на сайті. А якщо є фото - то це взагалі супер.

Є ще таке питання. Зараз триває голосування від ВОЛФ-у щодо кращого україномовного твору 2012 р. Ви будете приймати участь чи може вже прийняли? Там необов"язково голосувати за всі номінації (за них можна поставити прочерк). Просто це важлива справа, раніше українські фантасти давно домагалися такої премії, не хотілось би щоб вона зірвалася з боку україномовних фантастів та фенів. А підозрію, що воно може статися, оскільки, на мій власний погляд, піар цієї події був недостатній і багато хто про неї просто не знає.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Спонсорований контент





Український хоррор Empty
ПовідомленняТема: Re: Український хоррор   Український хоррор I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Український хоррор
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Український фантастичний кінематограф

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ФАНТКЛУБ :: Фантастична книга :: Жанри :: Сучасна українська фантастика-
Перейти до: