Літературне об'єднання україномовних фантастів
 
ФорумПошукЗареєструватисьВхід

 

 НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Донизу 
АвторПовідомлення
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeСр Лют 20, 2013 2:35 pm

Сьогодні україномовні фантасти і любителі україномовної фантастики зіткнулися із величезною проблемою - ринок фантастичної книги заповнений по вінця іноземною літературою, тоді як українську книжку знайти дуже важко. Фантастам украй важко надрукуватися, більшість видавництв не хочуть мати із ними справу. Ті книжки, які виходять, публікуються дрібними накладами і осідають у своїх регіонах. Молоді письменники відмовляються писати фантастику українською, бо вважають це безперспективним. Змінити ситуацію могло б велике видавництво, яке б вклалося в розкрутку такого товару, але сподіватися на це марно, бо ніхто не піде на такий ризик. Така ситуація склалась тому, що україномовних фантастів та любителів української фантастики вважають занадто дрібним прошарком, з якого марно сподіватися на прибутки. Виходом із ситуації може стати створення ФАНТКЛУБУ, який би поєднав у собі деякі елементи клубу любителів фантастики, творчого клубу, літературної агенції і клубу сімейного дозвілля. Якщо ми хочемо читати і писати україномовну фантастику, варто допомогти одне одному. Нижче буде викладено статут Клубу.
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Андрій Ворон

Андрій Ворон

Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 03.03.2013
Вік : 37
Звідки : Харків

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeСб Бер 09, 2013 1:47 pm

Не зовсім згоден. Український ринок фантастикою не наповнений. Все що є то відлуння російського ринку. Власно кажучи сам український ринок, на сьогодні такий собі рудимент російського.

І доки готується статут мені, як марнувателю віртуальних аркушів, цікаво: а чи можна викладати на форум свої твори. І в якому розділі це робити?
На початок Донизу
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeСб Бер 09, 2013 9:48 pm

Можливо, в нас не такий багатий ринок фантастики, але твори є. Їх доволі багато. Проте вони розпорошені і не стоять на полицях книжкових магазинів. Знайти їх буває проблематично. Читач їх не знає. Потрібно саме створити умови для взаємодії письменників і читачів, письменників і видавців, письменників і письменників. Іншим словом - виробити власний дискурс. Немає надії на те, що раптом відбудеться БУМ україномовної фантастики, але є надія, що почне формуватися україномовний фендом, а це вже той грунт, з якого може щось вирости. Нажаль, у мене зараз немає часу, щоби вести грунтовну дискусію з цього приводу, але я переконаний, що організація потрібна і потрібна саме як юридична особа.
Взагалі, я не планував, що тут будуть викладатися оповідання (причина - викладене в Інтернеті оповідання вже вважається опублікованим, що може стати приводом для відмови у паперовій публікації. Краще не марнувати сили і направити його, наприклад, в УФО), тим паче, що є такі ресурси як Гоголівська академія, на яку завжди можна дати посилання. Але, якщо вам хочеться, оповідання можна викладати в розділі "Секрети літмайстерності", створивши відповідну тему (оповідання). Тему можна створити самостійно. Як варіант можу запропонувати створення закритого форуму, записи в якому зможуть побачити тільки запрошені адміністратором користувачі, наприклад, ви, і кілька людей - критиків. В такому разі це не має вважатися публікацією. Але з тим же успіхом це можна зробити шляхом особистого листування. Ваша пропозиція?
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeЧт Травень 02, 2013 11:52 pm

Прошу вибачення за тривале мовчання, але на те були обставини. Нарешті я готовий запропонувати Статут організації. Роздуми привели мене до того, що краще створити кілька організацій - Асоціацію любителів україномовної фантастики як основну організацію, яка буде керувати різними проектами та власне і буде зареєстрована як юридична особа та дочірні організації, які не матимуть такого статусу, що позбавить їх зайвої бюрократичної тяганини та бухгалтерської звітності. Клуб любителів україномовної фантастики (який я спершу і розумів як ФАНТКЛУБ) якраз і має бути такою дочірньою організацією.

Оскільки створення Асоціації є більш відповідальною справою, проект її Статуту я вирішив винести на обговорення. Можливо, хтось помітить якісь юридичні неточності?
Мене також цікавлять наступні питання:

1. Хто може взяти на себе відповідальність зареєструвати організацію? (я не зовсім розуміюсь на тому як це робити)

2. Чи потрібно нам мати власний рахунок? (я вважаю, що так, але мене лякає податкова звітність)

3. Чи потрібно робити внески членам асоціації, чи можна обмежитися добровільними пожертвами (я за пожертви)?

4. Чи є у когось пропозиції щодо назви Асоціації?

5. Чи може хтось сворити логотип Асоціації, який бажано було б розмістити на офіційній печатці?

Оскільки створення Клубу не пов'язано із такою відповідальністю, гадаю, що можна вже на сьогоднішній день збирати членів Клубу. Для цього була створена відповідна форма. В принципі, зі статутом Клубу можна ознайомитися через он-лайн форму, але вважаю чесним розмістити його на фурумі.

Щодо Каталогу, який згадувався у Статуті. Незабаром буде організовано сайт Клубу, де з'являться ці Каталоги. Каталог буде укладатися 2 рази на рік. Пропонувати продукцію для включення у Каталог можуть видавницва (які мають власні інтернет магазини) або члени Клубу (свої книжки). Члени Клубу, які продаватимуть свої книжки можуть робити це за допомогою відповідних сайтів, наприклад aukro.ua чи аналогічних ресурсів (посиланнячка нам також надавайте). Я розумію, що це все, м'яко кажучи, незручно, але Клуб не може самостійно розповсюджувати продукцію, бо, по-перше, комерційна діяльність передбачає юридичний статус та фінансову звітність, сплату податків тощо; по-друге у Клуба банально немає власного складу з якого б він міг робити таку розсилку, а відповідно і продукції на руках. Тому створення власного інтернет магазину покищо неможливе, а головне завдання Клубу на даному етапі - інформаційні. Зібрати інформацію про видання україномовної фантастики, які є у продажу, порадити де їх придбати, зібрати інформацію про кількість осіб, яким цікава така література і які згодні її читати та купувати (останнє потрібно для видавців). Ну і нарешті спонукати до придбання та читання україномовної фантастики, підвищувати її імідж та залучати нових членів.

Будь ласка, ознайомтеся зі Статутами (чекаю на ваші зауваження та пропозиції). Реєструйтеся у Клубі.

P.S. Прошу, якщо у вас є зауваження чи пропозиції, робити їх по суті, щоби це не перетворювалось у балаканину. Наша найближча мета - у 2014 р. запустити Клуб (набрати певну кількість членів, зробити Каталог та розпочати розповсюдження і обговорення літератури). Стартувати роботу Асоціації також бажано якомога швидше.


Востаннє редаговано Святослав Чирук (Admin) (Пт Травень 03, 2013 10:44 am); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeПт Травень 03, 2013 12:03 am

Arrow
Статут
Асоціації любителів україномовної фантастики
(затверджений Конференцією АЛУФ __. __. 2013 р.
та зареєстрований Міністерством юстиції України __. __. ___ р.,
свідоцтво № ___)


1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Асоціація любителів україномовної фантастики (надалі – Асоціація) є культурно-просвітницькою всеукраїнською громадською організацією, що об`єднує громадян України на засадах добровільності, рівноправності, самоврядування і гласності.
1.2. У своїй діяльності Асоціація керується Конституцією України та чинним законодавством і цим Статутом.
1.3. Для успішного вирішення своїх статутних завдань Асоціація взаємодіє як з державними органами, так і з науковими, громадськими, політичними, культурними, освітніми та іншими організаціями.
1.4. Діяльність Асоціації поширюється на територію України.
1.5. Асоціація набуває статусу юридичної особи з моменту державної реєстрації, може мати самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банку, круглу печатку зі своїм найменуванням, штамп, бланк, а також власну емблему, зразки якої затверджуються Радою Асоціації та реєструються в установленому порядку.
1.6. Юридична адреса Асоціації: _________________________.

2. МЕТА І ЗАВДАННЯ АСОЦІАЦІЇ

2.1. Основною метою діяльності Асоціації є поширення та всебічна підтримка фантастики, яка створюється та розповсюджується українською мовою (у літературі, кінематографі, коміксах, комп’ютерних іграх тощо).
2.2. Основними завданнями Асоціації є:
– популяризація україномовної фантастики;
– допомога авторам, які пишуть фантастику українською мовою, знаходити видавців (агентські послуги) та читачів;
– проведення заходів, метою яких є популяризації україномовної фантастики: літературних вечорів, конвентів, зборів, громадських акцій, флешмобів тощо;
– співпраця з організаціями та окремими громадянами в Україні та інших державах.
2.3. Для досягнення поставленої мети і завдань Асоціація, в порядку, встановленому законодавством, може:
– виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права;
– представляти і захищати свої законні інтереси та законні інтереси своїх членів у державних та громадських органах;
– ідейно, організаційно підтримувати інші об`єднання громадян;
– одержувати від органів державної влади і управління та органів місцевого самоуправління інформацію, необхідну для реалізації своїх цілей та завдань;
– поширювати інформацію про свою діяльність і пропагувати свої цілі та ідеї;
– здійснювати видавничу діяльність;
– брати участь у виданні художньої та науково-популярної літератури;
– брати участь у зйомках фільмів, серіалів, радіопрограмах, театральних виставах;
– проводити лекції та виставки з питань фантастики;
– проводити конкурси та засновувати гранти для підтримки україномовної фантастики;
– здійснювати культурний обмін та співпрацювати з клубами любителів фантастики та видавничими організаціями інших держав;
– здійснювати господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення госпрозрахункових установ та організацій із статусом юридичної особи, заснування підприємств у порядку, встановленому законодавством;
– здійснювати іншу діяльність у відповідності зі статутними завданнями.

3. ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ

3.1. Членом Асоціації може бути кожний, хто визнає Статут Асоціації і бере участь у його діяльності.
3.2. Прийом у члени і вихід з Асоціації здійснюється в індивідуальному порядку за особистою заявою у Раду Асоціації. Рішення про прийом у члени Асоціації приймається простою більшістю голосів присутніх на загальних зборах Ради.
3.3. За вагомий внесок у розвиток і популяризацію україномовної фантастики та організаційну роботу в Асоціації Рада може присвоювати звання "Почесного члена Асоціації".
3.4. Член Асоціації має право:
– обирати і бути обраним у керівні органи Асоціації;
– брати участь у всіх заходах, які проводить Асоціація;
– користуватися майном і матеріальною базою Асоціації;
– отримувати друковану продукцію Асоціації;
– носити знак з емблемою Асоціації.
3.5. Член Асоціації зобов`язаний:
– дотримуватися статутних положень, сприяти реалізації завдань Асоціації;
– брати участь в діяльності Асоціації.
3.6. Член Асоціації, який не виконує вимог Статуту чи в інший спосіб протидіє здійсненню статутних завдань Асоціації, може бути виключений з її членів. Питання про виключення вирішується загальними зборами Ради Асоціації. Рішення про виключення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин присутніх на зборах чи засіданні Ради.
3.7. Член Асоціації, який вибув, або виключений з Асоціації, втрачає право користуватися її майном.

4. ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА АСОЦІАЦІЇ

4.1. Керівництво діяльністю Асоціації здійснює Рада, яка обирається на п’ять років. Засідання Ради скликаються при потребі, але не рідше одного разу на рік. Рада приймає свої ухвали відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх своїх членів. Рада правомочна приймати ухвали при наявності більше половини членів Ради. На засіданні Ради з правом дорадчого голосу можуть бути присутні члени Асоціації. Рада Асоціації:
– організовує і контролює виконання ухвал конференцій, положень Статуту Асоціації;
– затверджує план роботи Асоціації;
– приймає рішення про створення госпрозрахункових установ та організацій, затверджує Положення про них;
– укладає угоди про співпрацю з громадськими об’єднаннями інших держав, фірмами та корпораціями;
– затверджує зразки печатки, бланків, символіки;
– розпоряджається коштами і майном Асоціації.
4.2. Секретар Асоціації обирається в залежності від потреб Аосоціації більшістю голосів членів Асоціації, що приймають участь у голосуванні.:
– організовує роботу і проводить засідання Ради;
– представляє Асоціацію у взаєминах з державними і громадськими організаціями та окремими громадянами;
– координує роботу членів Ради та членів Асоціації.
4.3. При Раді Асоціації можуть створюватись дочірні організації. Керівники дочірніх організацій обираються на засіданні дочірніх організацій і затверджуються Радою. Порядок роботи дочірніх організацій визначається Положенням про них, затвердженим Радою. Дочірні організації не можуть мати статус юридичної особи.

5. ВЛАСНІСТЬ АСОЦІАЦІЇ

5.1. Асоціація може мати у власності кошти та інше майно, необхідне для здійснення статутної діяльності.
5.2. Асоціація набуває право власності на кошти та інше майно, передане їй членами Асоціації або державою у власність у встановленому порядку, пожертвуване громадянами, підприємствами, установами й організаціями, а також на майно, придбане за рахунок власних коштів чи на інших підставах, не заборонених законом, а також на майно та кошти, придбані в результаті господарської і комерційної діяльності створених Асоціацією госпрозрахункових установ та організацій, заснованих підприємств.
5.3. Майно Асоціації є власністю Асоціації. Реалізацію права власності на майно здійснює Рада Асоціації. Окремі функції щодо господарського управління майном конференція може покласти на Раду Асоціації.
5.4. Кошти Асоціації витрачаються на виконання статутних завдань.
5.5. Асоціація, створені ним установи та організації зобов'язані вести оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, зареєструватісь в органах державної податкової інспекції та вносити до бюджету платежі у порядку і розмірах, предбачених законодавством.

6. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ

6.1. Діяльність Асоціації може бути припинена шляхом її реорганізації або ліквідації за ухвалою конференції Асоціації або за рішенням суду.
6.2. Кошти і майно Асоціації, в тому числі в разі її ліквідації, не можуть перерозподілятись між членами Асоціації і використовуються для виконання статутних завдань або на благодійні цілі, а у випадках, передбачених законодавчими актами, за рішенням суду спрямовуються в доход держави.


Востаннє редаговано Святослав Чирук (Admin) (Пт Травень 03, 2013 11:18 am); всього редагувалось 2 раз(и)
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeПт Травень 03, 2013 12:08 am

Arrow
КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ УКРАЇНОМОВНОЇ ФАНТАСТИКИ

СТАТУТ


1.1 Клуб любителів україномовної фантастики (далі – Клуб) є дочірньою організацією Асоціації любителів україномовної фантастики.
1.2 У своїй роботі Клуб керується Положенням про дочірні організації Асоціації любителів україномовної фантастики та цим Статутом.
1.3 Для успішного вирішення своїх статутних завдань Клуб взаємодіє як з державними органами, так і з науковими, громадськими, політичними, культурними, освітніми, комерційними та іншими організаціями та установами
1.4 Клуб не є юридичною особою

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КЛУБУ

2.1 Основною метою Клубу є сприяння розповсюдженню та читанню фантастичної літератури та супутньої продукції українською мовою;
2.2 Основними завданнями Клубу є:
- допомога у налагодженні контактів між авторами/продавцями україномовної фантастичної продукції та читачами/покупцями даної продукції;
- сприяння читанню україномовної фантастики шляхом проведення конкурсів серед читачів/покупців;
- проведення рекламних акцій та заходів популяризації україномовної фантастичної продукції серед потенційних членів Клубу.
2.3 для досягнення поставленої мети Клуб може:
- використовувати назву, бренд та логотип Асоціації любителів україномовної фантастики;
- організовувати власні сайти та форуми у мережі Інтернет;
- публікувати Каталог Клубу;
- робити інформаційну розсилку серед членів Клубу (за їх бажанням);
- укладати домовленості з іншими організаціями та комерційними установами щодо спільних рекламних акцій та конкурсів від імені Асоціації любителів україномовної фантастики (за довіреністю).

ЧЛЕНИ КЛУБУ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

3.1 Членом Клубу може бути будь-яка особа, яка бажає читати та отримувати фантастичну продукцію українською мовою незалежно від статі, віку, расової, національної та релігійної приналежності, місця проживання та громадянства;
3.2 Прийом членів до Клубу здійснюється за особистою заявою до Координатора Клубу;
3.3 Членство у Клубі може бути Дійсним та Асоційованим;
3.4 Дійсний Член Клубу має право:
- приймати участь в усіх заходах та акціях Клубу;
- отримувати інформаційні повідомлення Клубу;
- купувати продукцію з Каталогів Клубу;
- продавати власну продукцію та твори серед членів Клубу, звертатися до Координатора з пропозицією внести його товар до Каталогу (як приватна особа пропонувати свою продукцію до Каталогу може виключно член Клубу).
3.5 Дійсний Член Клубу зобов’язаний:
- керуватись Статутом Клубу;
- не менше двох разів за рік замовляти продукцію з Каталогу Клубу;
- приймати участь в обговоренні творів придбаних через Каталоги Клубу;
- не ображати інших членів Клубу;
3.6 Асоційований Член Клубу може отримувати розсилку Клубу, купувати продукцію з Каталогу Клубу.
3.7 Асоційований Член Клубу не може приймати участь у акціях та конкурсах Клубу та отримувати подарунки від Клубу;
3.8 Асоційований Член Клубу може змінити свій статус на Дійсного Члена Клубу шляхом подання відповідної заяви Координатору Клубу;
3.9 Дійсний Член Клубу, який не купує відповідної продукції протягом року та не підтримує жодних зв’язків із Координатором більше одного року автоматично позбавляється членства у Клубі. Член клубу, який ображає інших членів Клубу у той або інший спосіб може бути позбавлений членства у Клубі за рішенням Координатора, яке приймається на основі не менше ніж двох скарг від інших членів Клубу;
3.10 Член Клубу який припинив своє членство позбавляється всіх прав члена Клубу.

ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА КЛУБУ

4.1 Роботою Клубу керує Координатор Клубу, який призначається на засіданні Ради Асоціації любителів україномовної фантастики. Координатор Клубу:
- представляє Клуб у зв’язках із іншими організаціями;
- від імені Асоціації укладає договори (за згодою членів Ради Асоціації), метою яких є сприяння виконанню завдань даного Статуту і які не дискредитують Клуб та Асоціацію;
- виконує іншу роботу в залежності від потреб Клубу;
4.2 Основним складом Клубу є Члени Клубу. Члени Клубу можуть бути Дійсними та Асоційованими.

ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КЛУБУ

5.1 Діяльність Клубу може бути припинено за рішенням Ради Асоціації любителів україномовної фантастики або шляхом голосування простою більшістю Членів Клубу.
5.2 У випадку припинення діяльності Клубу, Координатор Клубу має попередити про дану подію Членів Клубу відповідним інформаційним листом.


Востаннє редаговано Святослав Чирук (Admin) (Пт Травень 03, 2013 11:56 am); всього редагувалось 5 раз(и)
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Реєстрація учасників   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeПт Травень 03, 2013 12:14 am

Very Happy

Усіх бажаючих, які ознайомилися зі Статутом Клубу любителів україномовної фантастики запрошую зареєструватися у Клубі через нижченаведену форму:

https://docs.google.com/forms/d/19iYdNoccg90u7vzLpFjUybva_eWVme5IgYNj1h2NgqI/viewform#start=openform
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeВт Травень 07, 2013 11:33 pm

Сайт Клубу (вибачайте, що на платформі гугла) починає свою роботу:

https://sites.google.com/site/uafclub/home

Будь ласка, приєднуйтесь
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeВт Травень 14, 2013 11:40 pm

Спробував створити банер сайту Клубу. Маємо такий результат:

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ %D0%9A%D0%9B%D0%A3%D0%A43
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeПн Травень 27, 2013 12:26 pm

Дякую тим хто відгукнувся на моє прохання і вступив до Клубу. Гадаю, асоціацію україномовних фантастів робити не будемо. Це справа не сьогоднішнього дня. Замало у нас для цього ресурсів. Обмежимося Клубом.

Якщо у вас є можливість порадити його комусь, то це прекрасно. Якщо людина сумнівається, чи купувати їй книжки, нехай стане асоційованим членом. Цим можна просто показати свою прихильність до ідеї.
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeПн Лип 01, 2013 1:02 pm

Мається добра новина. Було придбано новий домен для сайту, відтепер Клуб любителів україномовної фантастики можна знайти за простою адресою: www.ukrfantclub.com.ua
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Святослав Чирук (Admin)
Admin
Святослав Чирук (Admin)

Кількість повідомлень : 59
Дата реєстрації : 19.02.2013
Вік : 34
Звідки : Дніпродзержинськ

НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitimeПт Вер 06, 2013 9:34 am

Зробили редизайн сайту. Стало краще чи гірше?
На початок Донизу
https://fantclub.ukraine7.com
Спонсируемый контент
НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ Empty
СтворюватиТема: Re: НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ   НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ I_icon_minitime

На початок Донизу
 
НАМ ПОТРІБНА ОРГАНІЗАЦІЯ
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ФАНТКЛУБ :: ФАНТКЛУБ :: Що таке ФАНТКЛУБ і для чого він потрібен?-
Перейти до: